Mezoterapia Igłowa.
Marzysz o pięknej skórze? To tak jak każdy z nas. Niestety wszyscy jesteśmy świadomi jak monotonnej i skrupulatnej pracy to wymaga.
Jędrność Twojej skóry.
Połączenie zdrowego żywienia, odpowiedniego nawodnienia i regularnych ćwiczeń fizycznych jest niezbędne jednak nie takie proste w praktyce jak w teorii. Przy braku regularności w którymkolwiek z tych aspektów od razu zauważamy spadek kondycji i jędrności naszej skóry.
Mezoterapia igłowa.
Mezoterapia igłowa to zabieg po którym nasza skóra wygląda jak po treningu. Mezoterapia igłowa polega na wielokrotnych nakłuciach skóry na całej jej powierzchni, z jednoczesnym wprowadzeniem preparatów rewitalizujących, nawilżających oraz stymulujących. Ma doskonałe działanie przeciwstarzeniowe, redukuje cellulit, a przy zabiegu na skórę głowy stymuluje wzrost włosów. W Naszej Klinice dostępne są różne mezokoktajle używane do zabiegu.
Wszystko to dzięki mezokoktajlom, które dobierane są do indywidualnych potrzeb skóry klienta. Dodatkowo powodują one nawilżenie, nawodnienie, odżywienie skóry, a także rozświetlenie i rozjaśnienie.
Zabieg całkowicie biokompatybilny.
Mezoterapia igłowa to także tzw. Wampirzy lifting, w którym wykorzystujemy fibrynę oraz osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pobranej bezpośrednio od Pacjenta. Jest to zabieg całkowicie biokompatybilny zalecany zwłaszcza osobom ze skłonnościami do alergii. Czynniki aktywne zawarte w osoczu są niezastąpione w celu przyspieszenia regeneracji i odbudowy tkanek, a również pobudzają tworzenie kolagenu powodując doskonały efekt liftingu.
Kto przeprowadza zabieg?
Zabieg mezoterapii igłowej przeprowadza doświadczony lekarz. Można go wykonać zarówno za pomocą igły i strzykawki, ale i urządzeniem, które pozwala na bardzo dużą ilość nakłuć lub które zasysa obszar skóry, wprowadzając cienkie igiełki zawsze na tę samą głębokość skóry, pozostawiając mikrodepozyty preparatu.
Zabieg gwarantuje szybką regeneracje, niskie ryzyko siniaków i szybko zauważalny efekt.
Efekty u różnych osób mogą się różnić i są zależne od czynników indywidualnych oraz liczby wykonanych zabiegów.